Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 2018-04-15 19:43:47
2 2018-04-15 19:43:49
3 2018-04-15 19:45:45
4 2018-04-15 19:45:46
5 2018-04-15 19:45:48
6 2018-04-15 19:45:49
7 2018-04-15 19:45:53
8 2018-04-15 19:46:01
9 2018-04-15 19:46:37
10 2018-04-15 19:46:39
11 2018-04-15 19:46:40
12 2018-04-15 19:46:42
13 2018-04-15 19:46:43
14 2018-04-15 19:46:45
15 vedoucí projektu Poradenství NRZP ČR 2018-04-17 13:59:09 - administrativní práce - zpracování podkladů a dalších písemností v rámci projektu, zakládání písemnosti a dokumentů aj. - asistence nevidomému kolegovi - pomoc s administrativou - skenování, zakládání dokumentů, příprava podkladů - min. středoškolské vzdělání - práce s PC (Internet, Outlook, Excel, Word, Powerpoint) - praxe v sociálních službách výhodou - komunikační a organizační dovednosti, sociální dovednosti, samostatnost, schopnost sebeřízení a disciplíny - zkrácená pracovní doba - úvazek 0,4 (po, út, čt) - dovolená 20 dní, 5 dní zdravotního volna 8.000 Kč
16 2018-04-18 20:26:31
17 2018-04-18 20:32:00
18 2018-04-18 20:35:05
19 2018-04-18 20:36:54
20 2018-04-18 20:39:01

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.