Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 Pracovník v chráněné dílně 2017-06-13 12:51:24 Lepení palet, jednoduchá kompletace, třídění - práce vhodná pro ženy i muže. 1 směna práce na HPP pro OZZ nebo OZP, možnost i brigády nástup ihned spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat práce v přátelském kolektivu možnost kariérního růstu Volejte na tel. 730 561 266 (po-pá: 08:00 – 14:00), nebo pište na email. 11 000,-
2 Specialistka online marketingu 2017-06-13 14:30:19 Jsme inovativní brněnská firma zabývající se domovní klimatizací. Firmy, státní podniky a v neposlední řadě stovky domácností – tito všichni jsou našimi spokojenými klienty. Spolupracujeme s předními výrobci klimatizací, používáme nejmodernější technologi •perfektní znalost češtiny slovem i písmem •zkušenost se správou facebookových profilů i reklam •zkušenost se správou firemního Instagramu •zkušenost s nastavováním Sklik a adWords kampaní •originální nápady a vynikající propagační dovednosti •práci na DPP, kterou je možné vykonávat i při škole •flexibilní pracovní dobu •příjemné pracovní prostředí v klimatizovaných kancelářích •možnost realizovat své nápady •výbornou kávu 150Kč/hod
3 kontrolor kvality 2017-06-15 12:45:39 vizuální kontrola lehkých elektronických výrobků - dobrý zrak - spolehlivost - manuální zručnost - úvazek podle dohody 4 - 6 hodin denně, za 4 hod. úvazek 7000 Kč měsíčně - 5 týdnů dovolené - bonus za doporučení kolegy 2000 Kč od 7000 Kč
4 operátor balení 2017-06-15 12:58:25 kompletace drobných krabiček, plnění výrobků do krabiček podle požadavků spolehlivost manuální zručnost mzda od 8000 Kč za 4 hod. směnu 5 týdnů dovolené svoz od stanice metra C Opatov bonus za doporučení kolegy 1500 Kč 8000
5 správce PPC kampaní 2017-06-19 12:24:04 Tvorba PPC kampaní v Google AdWords a Seznam Sklik Správa kampaní Vyhodnocování kampaní Komunikace s vedením společnosti Výborná znalost správy PPC kampaní Praxe v internetovém marketingu Spolehlivost Samostatnost Loajalitu Dlouhodobá spolupráce Zázemí stabilní společnosti Pracovní doba dle dohody Možnost práce na vedlejší prac. poměr Odpovídající ohodnocení Práce z domova 10 - 30.000 Kč
6 Administrativa ve výrobě 2017-06-28 09:31:56 Evidence výrobků, vytváření skladových karet, evidence pohybů zásob a materiálu, sledování stavu zásob, objednávání materiálů, jednání s dodavateli, naskladňování a vyskladňování výrobků. Uživatelskou znalost ovládání PC, zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci. Příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, zkrácený úvazek. Firemní akce, nákup firemních výrobků za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti. Zaškolení, práci v malém příjemném kolektivu, dlouholetou praxi v zaměstnávání OZP, lidské je 13400
7 Administrativa - zpracování pošty 2017-06-28 09:42:00 Jednoduchá administrativa - pořizování dat dle seznamu do poštovního programu. Po zapracování možnost rozšíření pracovní náplně a možnost profesního růstu - fakturace, správa smluv, ostatní administrativa Základní znalost práce na PC, zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci Příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, zkrácený úvazek. Firemní akce, nákup firemních výrobků za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti. Zaškolení, práci v malém příjemném kolektivu, dlouholetou praxi v zaměstnávání OZP, lidské je 13400
8 ruční balič 2017-07-05 10:25:35 ruční balení psích pamlsků do sáčků - chuť pracovat - vydržet pracovat 4-8 hodin, zachovaná jemná motorika - pěčlivost, trpělivost - schopnost práce v kolektivu - souhlas s podmínkami práce a dodržování pravidel - Zaměstnání na HPP - Dobré platové podmínky - Kolegy, kteří jsou na tom podobně jaky Vy - Bezbariérové pracoviště 15000
9 administrace 2017-07-20 15:34:11 Administrativa + servis klientů Radost s komunikací, i administrativou, chuť mluvit po telefonu, flexibilita časová Příjemné prostředí, jisté peníze, příjemné zacházení 15000
10 Požadovaná profese: Pracovník výroby 2017-07-21 14:06:48 - Montáž a potisk výrobků LEGO - Práce v sedě, u tzv. manuálního stolu (vhodné pro vozíčkáře) - Příjemný pracovní kolektiv - Pozice vyžaduje práci oběma rukama – ručně se nasazují a montují výrobky na stroj - Pracovní místo i celá továrna je bezbariérová - Jedná se o stálou ranní směnu PO – PÁ (7:00 – 15:00) s pravidelnými přestávkami - Pracovní poměr je do 31.12.2017 - Motivační hodinová mzda a možnost měsíčního bonusu - Zvýšení mzdy po odpracování 3 měsíců - Dotované stravování (oběd za 14,-/Kč) - Sleva na LEGO výrobky 90,- - 100,- Kč/hod
11 Právník 2017-07-28 14:06:55 Komplexní posuzování návrhů právních předpisů s celostátní působností v připomínkovém řízení, a to zejména z hlediska ochrany práv osob se zdravotním postižením a zajištění zásady rovného zacházení, a souladu navrhované právní úpravy s mezinárodními smlou znalost angličtiny odpovídající alespoň 2. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy; odborné zaměření vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Služební poměr na dobu neurčitou, volnou pracovní dobu, dotované stravování, příspěvek FKSP, 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna. 13. platová třída
12 Pracovník PCO 2017-08-02 12:32:31 Rozšiřujeme náš pracovní tým o nové kolegy pro PCO (pult centrální ochrany) v Brně, pozice je vhodná pouze pro invalidní důchodce. Práce především na PC. Nástup: ihned • čistý rejstřík trestů • odpovědnost za vykonávanou práci • praxe v oboru vítána • zaučení • zaměstnání na HPP • možnost dlouhodobé spolupráce • jistotu pravidelného příjmu, možnost vyplácení záloh na mzdu • služební výstroj zdarma • možnost získání certifikátu strážného • příjemné klimatizované pracovní prostředí v centru Brna 14500
13 2017-08-02 17:21:27
14 Kontrolor/-ka kvality pro OZP 2017-08-15 14:47:32 Společnost HIGHFIVE Help, s.r.o. nabízí práci osobám se zdravotním postižením na pozici Kontrolor/-ka kvality v rámci Jihomoravského kraje. Aktuálně spěcháme na obsazení pracovního místa v _______. Byli bychom rádi, kdybyste se i Vy stal/stala součást HLEDÁME PRACOVNÍKA, KTERÝ: - je pečlivý, zručný a zodpovědný, - má dobrý zrak - a čistý trestní rejstřík. ZA TO NABÍZÍME: - stabilní práci na hlavní pracovní poměr, možnost i částečného úvazku, - zajímavou praxi v oblasti kvality, - motivující platové ohodnocení, - možnost nástupu dle dohody, - spolehlivé a seriózní jednání, - individuální přístup, - 90-100 Kč / hod.
15 úklid Modřice 2017-08-22 13:51:34 Pro oblast CTP parku v Brně-Modřicích hledáme pracovníky úklidu. Lokalita je dobře dostupná z centra města bezplatným autobusem. Hodinová sazba až 90 Kč čistého. Místo pouze pro ID. Práce na HPP od pondělí do pátku na zkrácený úvazek. Směny dle domluvy. N Pro oblast CTP parku v Brně-Modřicích hledáme pracovníky úklidu. Lokalita je dobře dostupná z centra města bezplatným autobusem. Hodinová sazba až 90 Kč čistého. Místo pouze pro ID. Práce na HPP od pondělí do pátku na zkrácený úvazek. Směny dle domluvy. N 90
16 Manažer internetového obchodu s hodinkami 2017-08-29 12:08:33 Pro náš internetový obchod s hodinkami Zaminutu.cz hledáme novou posilu na pozici Manažer internetového obchodu. Co bude Vaší náplní: komunikovat se zákazníky a dodavateli vyřizovat objednávky a balit zásilky (pracovní prostředí a pomůcky budou sam Co požadujeme: příjemné vystupování komunikativnost zodpovědnost základní znalost Office programů a práce s počítačem Vaší výhodou (nikoliv však nutností) bude: zkušenosti s provozem e-shopu nebo obecně e-commerce světem zkušenosti s online marketingem zájem o hodinky Co nabízíme: práci na poloviční pracovní úvazek, na dobu neurčitou (máme zájem o dlouhodobou 12000
17 Telefonista - asistent prodeje 2017-09-08 09:36:14 Domluvení servisních schůzek s našimi klienty. Zápis místa a času schůzek v centrálním kalendáři na PC. Práce z domova. Měli byste mít zájem o lidi, pochopení pro jejich časové vytížení, chuť jim pomoci. Neměli byste komunikovat jako operátor call centra - tedy naučeně, strojově, bez energie, rychle. Chceme naopak obyčejnou lidskou komunikaci. Naši klienti vědí, že servi Příjemnou práci z domova. Základní plat 70-250Kč/h podle dosavadní zkušenosti a výsledků. Kvartální prémie ve výši až jednoho měsíčního platu. Inteligentní práci s klienty, kteří mají peníze. Příjemný tým kolegů a spolupracovníků. Zaměstnanecké b 70-200Kč/h
18 Prodavač/Prodavačka 2017-09-08 18:06:11 Prodavač, Prodavačka v nové provozovně Trafika PNS. Spolehlivost, vstřícné jednání Práci ve stabilní společnosti, příjemný kolektiv, práci na dobu neurčitou. Dohodou
19 externí konzultant 2017-09-11 09:13:01 Pro náš neziskový Spolek na ochranu práv poškozených hledáme externí spolupracovníky OZP ze všech regionů ČR, kteří budou vyhledávat a kontaktovat osoby se zdravotní újmou po dopravní nehodě, pracovním úrazu apod. Těmto osobám nabídnou služby našeho spolk základní práce s PC, komunikační schopnosti dlouhodobou spolupráci, odpovídající finanční ohodnocení dohodou
20 správce klientského kmene 2017-09-14 12:18:42 Kontaktování stávajících klientů v kmeni, finanční plánování + podle potřeb nabídka různých finančních produktů (i pojištění) především hypoték a konsolidace Sú. Práce s lidmi. Zaškolení zdarma. Minimálně středoškolské vzdělání. Auto a ŘP skup. B. Notebook. Dobré komunikační schopnosti, ochota vzdělávat se. Svědomitost, pracovitost, solidnost a bezúhonnost. Flexibilní perspektivní zaměstnání. Pracovní dobu si určujete sami. Neomezené příjmy. Zázemí velké firmy. Tým spolupracovníků. Zázemí kanceláře v místě působení. Benefity a možnost kariérního růstu. Zaškolení zdarma. Certifikace u ČNB. provize - neomezeně

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.