Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 Asistentka zákaznického centra 2017-09-14 14:57:46 - Poskytování informací stávající klientele o novinkách - Podpora obchodních manažerů - Administrativní činnost - Telefonická a písemná komunikace s obchodními partnery - Plánování schůzek a vedení kalendáře oddělení - Práce s interní databází, evide - Dobré komunikační schopnosti - Organizační schopnosti - Aktivní a pozitivní přístup, kreativita, energie a vytrvalost - Ochota učit se novým věcem - Tah na branku - Přirozená autorita - Disciplína - Možnost vykonávat práci na zkrácený úvazek - Příjemné pracovní prostředí - Moderní zázemí společnosti - Vstupní školení ZDARMA pod vedením profesionálů - Po zkušební době průměrný výdělek 20.000 – 25.000,- CZK - K základní mzdě Vám nabídneme neomez 20 000 - 25 0000
2 Montážní dělník 2017-09-18 09:36:37 Pouze pro OZP/OZZ. Manipulace s drobnými díly a vizuální kontrola. Práce s lupou - dobrý zrak podmínkou. Práce na 4 směny (6:00-10:00; 10:00-14:00; 14:00-18:00; 18:00-22:00). Bonus za doporučení kolegy 2000 kč. 7500,- / 4 hodinovou směnu, po zapracování o 20% nárůst mzdy. 7500,-/4 hod směnu
3 Kontrolor/-ka kvality pro OZP 2017-09-19 08:55:21 Společnost HIGHFIVE Help, s.r.o. nabízí práci osobám se zdravotním postižením na pozici Kontrolor/-ka kvality v rámci Jihomoravského kraje. Aktuálně spěcháme na obsazení pracovního místa v Břeclavi, Brně, Hodoníně, Hustopečích, Hrušovanech. Byli bycho - pečlivost, zručnost a zodpovědnost, - dobrý zrak - a čistý trestní rejstřík. - stabilní práci na hlavní pracovní poměr, možnost i částečného úvazku, - zajímavou praxi v oblasti kvality, - motivující platové ohodnocení, - možnost nástupu dle dohody, - spolehlivé a seriózní jednání, - individuální přístup, - mzda 90 – 100 Kč 13 000 - 14 500 Kč

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.