Nabídka práce

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 Manager ARMY obchodu 2019-04-03 11:32:05 Vedení obchodu a e-shopu s army zbožím, nákup a prodej zboží, práce s ekonomickým programem POHODA, vyřizování emailové korespondence, objednávek, vedení pokladny, aktivně spravovat sociální stránky SHOP 008, provádění roční inventury, sledovat novinky a Min. SŠ vzdělání. Zbrojní průkaz kategorie „D“ – možnost dodělat v průběhu. Všeobecný přehled o zbraních a střelivech, army, outdoor aj. Řidičský průkaz skupiny „B“ výhodou. Znalost práce na PC, internet. Znalost českého jazyka. Samostatnost. Komun práci v příjemném prostředí, týmový kolektiv, zázemí stabilní firmy, služební mobilní telefon, PC, pružnou pracovní dobu, výborné platové ohodnocení, dlouhodobou spolupráci. na základě domluvy
2 Fakturantka, administrativní pracovník 2019-04-04 08:36:57 Zpracovávání dokumentů k fakturaci, e-mailová a telefonická komunikace, třídění smluv, základní práce s PC. Spolehlivost, chuť do práce, bezúhonnost. Bezbariérové prostředí, individuální úprava pracoviště v závislosti na hadicapu, nesměnný provoz, menší a stabilní kolektiv, zdravotní volno, pracoviště v bezprostředním dosahu bezbariérové MHD. 13000-15000
3 Ekonomicko administrativní referent/ka 2019-04-05 07:49:49 Zajišťuje výkon souhrnu více věcně souvisejících odbroných agend samosprávy, v rozsahu 50 % pracovního úvazku zajišťuje úkony v činnostech daných dokumentací v Programu Interreg V-A ČR-PL pro Regionální subjekty, realizuje a administruje projekt Technic VOŠ nebo úplné SŠ – zaměření všeobecné, ekonomické, technické. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet). Výhodou praxe v oblasti veřejné správy nebo v oblasti ekonomicko administrativní, znalost práce s GINIS, řidičský průkaz skupiny B k říze Individuální vzdělávací plán, koučování, mateřská škola, jazykové kurzy pro zaměstnance a řada dalších benefitů. 9. platová třída (18 230,00 Kč – 27 420,00 Kč podle délky uznané praxe)