Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 Práce vhodná pro ztp a ztp/p 2018-11-26 13:07:20 - pomoc handicapovaným s řešením jejich potřeb - ochotu řešit potřeby handicapovaných - radost z komunikace s lidmi - možnost přijet jednou týdně do Prahy - trestní bezúhonnost - flexibilní pracovní doba - možnost práce odkudkoli v ČR - pohodový pracovní kolektiv - zajímavé finanční ohodnocení - po zapracování možnost postupu na vyšší pozici - jednou týdně setkání v bezbariérových kancelářích v centru Prahy Podle iniciativy
2 Pracovník zákaznického kontaktního centra 2018-11-26 15:26:31 / komunikace se zákazníky - informace o nabízených službách, informace o řešení prostřednictvím společnosti - podávání obecných informací - přijímání, kontrola a příprava zakázek - příprava a kompletace registrací a evidence zákazníků a dodavatelů - střední vzdělání, osoby z cílové skupiny uvedené výše Základní hrubá mzda byla stanovena ve výši 21 000 Kč/měsíc. 21000
3 Obchodní zástupce 2018-11-26 15:30:02 komunikace se zákazníky - samostatná jednání, informace o nabízených službách, informace o řešení prostřednictvím společnosti - podávání obecných informací - přijímání, kontrola a příprava zakázek - vyhledávání a kontaktování nových zákazníků a dodavat střední vzdělání, osoby z cílové skupiny  Osoby se zdravotním postižením, včetně duševně nemocných  Nezaměstnané osoby starší 50 let  Osoby dlouhodobě nezaměstnané 24 000 Kč/měsíc. 24000
4 Masér/Masérka 2018-12-28 10:00:24 Poskytování klasických / sportovních a případně dalších druhů masáží smluvním firemním partnerům společnosti. Poskytování masáží v týdenním cyklu je zajištěno na dvou až třech plně vybavených pracovištích. - certifikace opravňující k provozování masérské činnosti  - pracovitost, komunikativnost, dochvilnost, loajalita  - příjemné vystupování vůči klientům i kolegům  - ochota pracovat na sobě a rozvíjet své dovednosti v oboru - dlouhodobou spolupráci - práci na 0,5 – 0,75 úvazek. - poctivý a přátelský přístup ze strany zaměstnavatele  - základní plat 10.000 – 14.000 Kč + výkonnostní bonusy až 6.000 Kč  - odborné semináře pro zaměstnance zdarma - školení nových druhů masáž 10.000 - 14.000 Kč + výkonnostní bonusy
5 Tester/ka mobilních aplikací v Lipa Learning 2019-01-15 11:28:49 Jsme Lipa. Vyvinuli jsme jedinečný systém vzdělávání předškolních dětí pomocí digitálních technologií. Celý tento systém jsme vložili do rodinné aplikace jménem Lipa Land, která spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství. Nemusíš mít Bez čeho se neobejdeš? - Pečlivost – základní schopnost každého pořádného testera - Zaujetí pro kvalitu produktu – zaleží ti na tom, aby hra vypadala co nejlépe - Komunikace jak osobní, tak písemná – chybu musíš umět popsat do detailu - Co všechno ti jako společnost dokážeme nabídnout? - Především smysluplnou práci, která ti dává možnost podílet se na rozvíjení globálního produktu, který může změnit celé předškolní vzdělávání - Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hodin denně - Flexibi 25 000 - 30 000 Kč
6 Specialista GIS 2019-01-23 12:22:06 Zpracování geometrických plánů. Po zaškolení cca 1-3 měsíce vybavíme zaměstnance potřebným HW a SW pro práci z domova. Jedná se o pečlivou práci s grafickým SW. SŠ (GYMNÁZIUM ČI SPŠ), znalost práce s PC. Smysluplnou a zajímavou práci. 13500
7 Telemarketing 2019-01-31 14:20:10 Profil společnosti: •BeChannel je inovativní marketingová B2B agentura, která pomáhá obchodním společnostem s marketingem a komunikací v prodejních kanálech. Cílem telemarketingových aktivit je nacházet nové obchodní příležitosti pro naše klienty. •Dobré komunikační a organizační dovednosti •Přehled a minimálně základní znalosti v oblasti IT technologií •Znalost AJ výhodou •Možnost práce z domova po celé ČR, vhodné i pro ZTP •Trvalou spolupráci na bázi jednotlivých projektů (v případě zájmu možná spolupráce na IČO) •Fixní odměna za projekt + projektové bonusy •Možnost profesního růstu v oblasti telemarketingu 30000
8 Obsluha Food trucku 2019-02-01 13:16:09 Sociální podnik GULE FOOD TRUCK hledá nové členy týmu na pracovní pozici „Obsluha Food trucku“. Jsi osoba zdravotně postižená (OZP)? Hledáš práci na poloviční úvazek? Máš zájem pracovat v oblasti gastronomie? Bavilo by tě s námi jezdit po různých akcí Co po tobě tedy požadujeme? • Splnění definice OZP a přiznaný invalidní důchod. • Trvalé bydliště v Praze. • Kompletní balíček ctnostných vlastností jako jsou pečlivost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost a příjemné vystupování. • Především pak a Co naopak nabízíme my? • Sadu úvodních školení, tréninkový program a zkušební provoz před zahájením činnosti. • Moderní zázemí nového food trucku a možnost účastnit se nejrůznějších akcí v Praze i mimo ni. • Dobroty na pracovišti – káva a tvarohové min 9000
9 pracovník úklidu 2019-02-01 14:23:49 1x týdně úklid kancelářských prostor o rozloze 45 m2, v čase do 8:00 nebo po 18:00, příp. dle dohody pečlivost, spolehlivost, samostatnost při výkonu práce práci v hlavním pracovním poměru, prostor pr
10 Administrativní pracovník 2019-02-14 10:09:48 Vkládání dat a doplňování položek ve firemním internetovém prohlížeči. SŠ vzdělání, víc než dobrou znalost práce s PC, internetm, základní znalost sportovního sortimentu je výhodou práci na HPP, zkrácený úvazek 6h/10.100,- Kč měsíčně, po zapracování je možnost práce z domu 10.100,- Kč
11 Skladník s ŘP sk.B 2019-02-14 10:14:00 příjem zboží, vychystávání a balení zboží dle objednávek internetového obchodu,občasný rozvoz firemní dodávkou dobrou pracovní morálku, ŘP sk. B s praxí v řízení malé dodávky HPP, práce na zkrácený úvazek 6h, pracovní doba od 11-17 hodin 13350
12 2019-02-14 18:06:26
13 2019-02-14 18:06:34
14 2019-02-14 18:06:38
15 2019-02-14 18:06:41
16 2019-02-14 18:06:45
17 2019-02-14 18:06:49
18 2019-02-14 18:06:52
19 2019-02-14 19:53:15
20 2019-02-14 19:53:18

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.