Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 Referent/ka pro financování škol a dotace 2019-03-12 14:38:15 Provádí rozpočtová opatření finančního vztahu státního rozpočtu k rozpočtu územních orgánů v průběhu rozpočtového roku. Zajišťuje agendu správy dotací nebo jiných účelově vázaných prostředků. Kontroluje čerpání a užití dotací nebo jiných účelově vázaných Vzdělání: VŠ – Bc. nebo vyšší odborné vzdělání, zaměření ekonomické. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet). Praxe v oblasti veřejné správy, znalost účetnictví, práce s GINIS a zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou. Řidičský průkaz Profesní růst, vzdělávání, firemní mateřská škola a řada dalších zaměstnaneckých benefitů. 19 760 Kč - 29 740 Kč podle délky uznané praxe
2 Specialista 2019-03-15 10:33:58 Ahoj, zvládáš google moje firma a chceš si přivydělat? Hledáme někoho kdo by se staral o profily v Google maps pro naše klienty. Hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci. Jedná se o udržování aktuálního profilu v Google maps max 4x úprava v měsíci Všeobecnou znalost Google Moje firma. Výbornou komunikační schopnost. 5.000-9.000
3 Referent/ka pro záležitosti stavebního řádu 2019-03-19 11:23:37 Koordinuje výkon stavebního úřadu, provádí výkon stavebního úřadu v působnosti kraje. Vykonává kontrolu stavebních úřadů při výkonu státní správy, poskytuje odbornou a metodickou pomoc stavebním úřadům, vykonává státní dozor ve věcech stavebního řádu, pln VŠ – studijní obor stavebního, architektonického nebo právnického směru (dle § 13a zák. č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu - stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů). řadu zaměstnaneckých benefitů: např. individuální vzdělávací plán, koučování, mateřská škola, jazykové kurzy atd. 11. platová třída (21 480,00 Kč - 32 290,00 Kč podle délky uznané praxe)
4 Referent/ka pro rozvoj vzdělávání 2019-03-19 11:30:15 Provádí koncepční činnost a zajišťuje systémová opatření na úseku školského rejstříku z hlediska společenské potřeby a optimální struktury v územním celku v návaznosti na trh práce, demografickou a kvalifikační strukturu, dopravní dostupnost. Navrhuje pro VŠ Mag. – zaměření pedagogické, humanitní, přírodovědné. Výhodou absolvované studium speciální pedagogiky. řadu zaměstnaneckých benefitů: individuální vzdělávací plán, koučování, mateřská škola, jazykové kurzy atd. 11. platová třída (21 480,00 Kč - 32 290,00 Kč podle délky uznané praxe)
5 Švadlena - opravy oděvů (bez nutnosti vzdělání v oboru) 2019-03-19 14:44:06 Opravy a úpravy pracovních oděvů manuální zručnost znalost práce na šicím stroji svědomitost, samostatnost a zodpovědný přístup schopnost pracovat v týmu ochota učit se novým věcem zajímavé finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené firemní benefity závodní stravování na pracovišti možnost vzdělávání a osobního růstu zázemí stabilní zahraniční společnosti perspektivní obor firemní akce příspěvek na dopravu uplatnění získaných zku dohodou
6 Pracovník provozu textilu (bez nutnosti praxe) 2019-03-19 14:50:34 obsluha pracích strojů třídění prádla a jiné činnosti svědomitost, samostatnost a zodpovědný přístup schopnost pracovat v týmu zajímavé finanční ohodnocení 5 týdnů dovolené firemní benefity závodní stravování na pracovišti možnost vzdělávání a osobního růstu zázemí stabilní zahraniční společnosti perspektivní obor firemní akce příspěvek na dopravu - až 900 Kč uplatnění z dohodou
7 Psaní textů, úprava textů a správa facebooku 2019-03-24 08:10:39 Tvorba a úprava textů, článků, drobné administrativní práce, správa facebooku spolehlivost pozitivní přístup znalost českého jazyka pohodový přístup zajímavé finance dlouhodobá spolupráce dohodou
8 DoDo dispečer 2019-03-29 12:10:29 • mít na starosti naše DoDo kurýry a hledat pro ně nejlepší a nejrychlejší cesty • komunikovat s kurýry (nikoliv se zákazníky) • umíš rychle reagovat • zvládáš multitasking • máš dobrou znalost Prahy • odměnu 130-150,- Kč/hod. (máš možnost si přivydělat měsíčně 25.000 - 30.000,-Kč) • možnost plánovat si směny podle svých možnosti (rozvážíme Po – Ne, 10.00 – 22.00), pracujeme ale pouze celodenní směny • moderní kanceláře v Karlíně s Ping-pongem, tera 25.000 - 30.000,- Kč
9 Pracovník papírenské výroby 2019-03-29 14:01:30 • Strojní výroba kancelářských a školních potřeb • Ruční dokončování papírenských výrobků • Jednoduchá a fyzicky nenáročná práce vhodná pro osoby s invaliditou 1. nebo 2. stupně • Práce ve dvousměnném provozu • Manuální zručnost • Dobrá pracovní morálka, aktivní a činorodý přístup k práci • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost • Schopnost učit se novým věcem • Kladný vztah ke svěřeným hodnotám • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou • Zázemí a zkušenosti zavedené, stabilní a dynamicky se rozvíjející české výrobní firmy • Práce v čistém a klidném prostředí • Odpovídající ohodnocení 15.000 Kč - 18.000 Kč
10 Manager ARMY obchodu 2019-04-03 11:32:05 Vedení obchodu a e-shopu s army zbožím, nákup a prodej zboží, práce s ekonomickým programem POHODA, vyřizování emailové korespondence, objednávek, vedení pokladny, aktivně spravovat sociální stránky SHOP 008, provádění roční inventury, sledovat novinky a Min. SŠ vzdělání. Zbrojní průkaz kategorie "D" - možnost dodělat v průběhu. Všeobecný přehled o zbraních a střelivech, army, outdoor aj. Řidičský průkaz skupiny "B" výhodou. Znalost práce na PC, internet. Znalost českého jazyka. Samostatnost. Komun práci v příjemném prostředí, týmový kolektiv, zázemí stabilní firmy, služební mobilní telefon, PC, pružnou pracovní dobu, výborné platové ohodnocení, dlouhodobou spolupráci. na základě domluvy
11 Fakturantka, administrativní pracovník 2019-04-04 08:36:57 Zpracovávání dokumentů k fakturaci, e-mailová a telefonická komunikace, třídění smluv, základní práce s PC. Spolehlivost, chuť do práce, bezúhonnost. Bezbariérové prostředí, individuální úprava pracoviště v závislosti na hadicapu, nesměnný provoz, menší a stabilní kolektiv, zdravotní volno, pracoviště v bezprostředním dosahu bezbariérové MHD. 13000-15000
12 Ekonomicko administrativní referent/ka 2019-04-05 07:49:49 Zajišťuje výkon souhrnu více věcně souvisejících odbroných agend samosprávy, v rozsahu 50 % pracovního úvazku zajišťuje úkony v činnostech daných dokumentací v Programu Interreg V-A ČR-PL pro Regionální subjekty, realizuje a administruje projekt Technic VOŠ nebo úplné SŠ – zaměření všeobecné, ekonomické, technické. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet). Výhodou praxe v oblasti veřejné správy nebo v oblasti ekonomicko administrativní, znalost práce s GINIS, řidičský průkaz skupiny B k říze Individuální vzdělávací plán, koučování, mateřská škola, jazykové kurzy pro zaměstnance a řada dalších benefitů. 9. platová třída (18 230,00 Kč - 27 420,00 Kč podle délky uznané praxe)
13 Specialista/ka marketingové komunikace a zákaznické podpory 2019-04-09 13:04:34 Rádi komunikujete s lidmi, ale nevidíte se v aktivním prodeji? U nás můžete pečovat o stávající či potenciální zákazníky, být jim nápomocni při řešení jejich dotazů a požadavků a zlepšit jim den. Naším klientem je úspěšný importér osobních automobilů, Uvítáme: * Zkušenosti s administrativou a zákaznickým servisem. * Vynikající komunikační schopnosti. * Samostatnost i schopnost týmové spolupráce. * Chuť učit se nové věci. * Praktickou znalost práce s PC. * Znalost mluvené a psané češti Klient nabízí: * Zázemí stabilní společnosti – importéra osobních automobilů. * Zkrácený úvazek – dopolední nebo odpolední směny (cca 8-13.30 nebo 12-17.30) vč. přestávky (střídání s druhým kolegou). * Dlouhodobou spolupráci na ŽL. * Velmi dob 25000
14 Metodik/čka účetnictví a daní kraje  2019-04-12 11:13:13 provádění analytických a metodických prací v oboru daní a účetnictví. Vypracovává výklady a stanovisek, stanovování obecných postupů aplikace právních a komunitárních předpisů (legislativa EU vč. judikatury) v oboru daní a účetnictví. Další informace nale Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet). Výhodou praxe v oblasti veřejné správy nebo v oblasti účetnictví se zaměřením na daně, znalost práce s GINIS a zkouška zvláštní odborné způsobilosti, řidičský průkaz skupiny B k řízení referentského m Individuální vzdělávací plán, koučování, mateřská škola, jazykové kurzy pro zaměstnance a řada dalších benefitů. Viz.: https://www.msk.cz/cz/volna_mista/zamestnanecke-benefity-88485/ 12. platová třída (23 270 Kč - 34 970 Kč podle délky uznané praxe)
15 Lektorka anglického jazyka 2019-04-16 09:30:31 Výuka anglického jazyka po telefonu - Perfektní znalost anglického jazyka - Chuť učit se novým věcem - Nadšení pro výuku cizích jazyků - Spolehlivost, samostatnost, smysl pro zodpovědnost - Pozitivní přístup k životu i ke studentům : ) - Kompletní zaškolení - Flexibilní pracovní dobu - Práci z pohodlí domova (možnost pracovat z jakéhokoli státu EU) - Velice přátelský pracovní tým - Lektorský koučing - Vycházíme vstříc individuálním potřebám dohodou
16 obchodní zástupce - telefonistka 2019-04-18 20:15:15 Aktivní navolávání nových klientů,evidence klientů a report v tabulce Excel - standardní znalost. Perfektní komunikace, pečlivost,nasazení. Zkušenost s obchodem. Maturitu, příp VŠ. Stálý plat + bonusy z nových klientů. PC, telefon. PRÁCE Z DOMOVA. Práce pro grafické studio www.gradesi.cz 20000 kč + bonusy
17 Referent/ka pro ochranu přírody a krajiny 2019-04-23 14:01:50 Koordinuje státní správu na úseku ochrany přírody, půdy, zemědělství, geneticky modifikovaných organizmů. Zpracovává koncepci ochrany životního prostředí na úseku ochrany přírody. Podrobný popis naleznete ve funkční náplni. Více na https://www.msk.cz/vere VŠ – zaměření přírodovědné, ochrana přírody a krajiny, ochrana životního prostředí, zemědělství, ekologie. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet), řidičský průkaz skupiny B k řízení referentského motorového vozidla při pracovních cestách. O Individuální plán vzdělávání, mentoring, koučing, jazykové kurzy, mateřská škola pro děti zaměstnanců aj. 11. platová třída (21 480,00 Kč - 32 290,00 Kč podle délky uznané praxe)
18 Prodavačka oděvů 2019-04-24 09:03:55 Plánujeme otevření nových prodejen s levným oblečením ve Šternberku a České Třebové - hledáme prodavačky s invalidním důchodem (OZP, ČID), maminky na mateřské, důchodkyně. Mzdu po zapracování od 100 kč/hod. Nástup možný během 1 - 3 měsíců ( dle domluvy) Plánujeme otevření nových prodejen s levným oblečením ve Šternberku a České Třebové - hledáme prodavačky s invalidním důchodem (OZP, ČID), maminky na mateřské, důchodkyně. Mzdu po zapracování od 100 kč/hod. Nástup možný během 1 - 3 měsíců ( dle domluvy) Plánujeme otevření nových prodejen s levným oblečením ve Šternberku a České Třebové - hledáme prodavačky s invalidním důchodem (OZP, ČID), maminky na mateřské, důchodkyně. Mzdu po zapracování od 100 kč/hod. Nástup možný během 1 - 3 měsíců ( dle domluvy) 70-110 K4/hod
19 PRACOVNÍK/CE OSTRAHY, STRÁŽNÝ/Á 2019-06-18 16:00:49 vstup a evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola objektu. trestní bezúhonnost yzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou, ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem, možnost profesního růstu, firemní oděv a profesionální zaškolení zdarma, možnost poskytování záloh, možnost získání firemních benefitů, příjem 13000 - 15000,- Kč + příplatky.
20 2019-06-19 11:28:27

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.