Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 Správa sociálních sítí a grafické úpravy propagačních materiálů 2019-08-05 11:10:26 Správa Facebookových stránek pomocí bussines profilu. Nápady máme, potřebujeme je zpracovat pro uveřejnění. Nehledáme superspecialistu ale zaměstnance, se kterým je snadné se dohodnout na oboustranné spolupráci. Máme zkušenosti se zaměstnáváním OZZ a Znalost a zkušenosti s problematikou Facebooku. 4-5 příspěvků měsíčně + drobné grafické úpravy pro potřeby firmy. Letáky, reklama na soc.sítích web. Požadujeme komunikativního člověka se zájmem o tyto média a nastudováním činnosti naší firmy. HOME OFFICE Pracovní smlouvu na zkrácený úvazek, dle možností zdravotního omezení potencionálního zaměstnance. 90-200 Kč/hod
2 referent/ka pro sociálně-právní ochranu dětí 2019-08-05 12:37:20 Kontrola, metodické usměrňování a koordinace výkonu sociálně-právní ochrany dětí v působnosti kraje. Bližší informace naleznete na https://www.msk.cz/verejna_sprava/ud_mista.html?c=1459 Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet), řidičský průkaz skupiny B k řízení referentského motorového vozidla při pracovních cestách. Praxe minimálně 1 rok v sociální oblasti při poskytování nebo organizování sociálně-právní ochrany dětí anebo posk https://www.msk.cz/scripts/detail.php?pgid=3610 11. platová třída (21 480,00 Kč - 32 290,00 Kč podle délky uznané praxe)
3 pracovník/pracovnice kartonážní dílny 2019-08-06 08:27:00 - rukodělné práce v kartonážní dílně - drobné manuální práce v provozu kartonážní dílny - účast na prodejních akcích - spolehlivost - zručnost - práce na 0,5 úvazku - 8.000 kč hrubého - PS na dobu určitou (do 30. 6. 2020) - 3 sick days ročně - malý kolektiv - pracovní asistent k dispozici 8.000
4 Ekonom-vedoucí ekonomického oddělení 2019-08-08 09:53:01 Sestavování rozpočtu organizace, metodické usměrňování hospodaření s majetkem organizace, zajišťování fungování vnitřního kontrolního systému, žádosti o dotace, přehled hospodaření pro zřizovatele, statistiky, daně z příjmu p.o., vedení práce celého kolek Vysokoškolské vzdělání v mag.studijním programu ekonomického zaměření příp.jiného oboru, avšak současně se znalostí účetnictví, PaM. Alespoň 3 roky praxe, trestní bezúhonnost, odpovědnost, komunikační dovednosti a předpoklady pro týmovou práci, osobnostní Platové zařazení dle nař.vlády č. 341/2017 příl.č.1 platová tř.12, přesná výše platu dle započitatelné praxe. Práci v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, sick day, příspěvek na stravování. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny. dle praxe 24210,- až 33780,-
5 Referent/ka pro záležitosti stavebního řádu 2019-08-16 11:26:35 více na https://www.msk.cz/verejna_sprava/ud_mista.html?c=1463 VŠ – studijní obor stavebního, architektonického nebo právnického směru (dle § 13a zák. č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu - stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů). https://www.msk.cz/cz/volna_mista/zamestnanecke-benefity-88485/ 11. platová třída (21 480,00 Kč - 32 290,00 Kč podle délky uznané praxe)
6 Řezač šamotu 2019-08-27 10:09:30 Obsluha vodní pily podle výkresové dokumentace manuální zručnost a především pečlivost zodpovědnost a samostatný přístup technickou zdatnost a schopnost číst výkresovou dokumentaci aktivní přistup k práci •nástupní mzda 26.000 Kč •3.000 Kč pololetní odměna za splnění fondu pracovní doby •jednosměnný provoz od 6:00 – 14:30 •máme 5 týdnů dovolené •stravenky v hodnotě 80 Kč •smlouvu hned od začátku na dobu neurčitou •krásné, moderní prostředí poblíž b 26000
7 Montážní pracovník 2019-08-27 10:17:21 •montáž menších podsestav (montáž krbových vložek) •zámečnické práce •finální montáž výrobku •manuální zručnost a především pečlivost •zodpovědnost a samostatný přístup •technickou zdatnost a schopnost číst výkresovou dokumentaci •aktivní přistup k práci •nástupní mzda 22.000 Kč + měsíční prémie dle výkonu (v průměru 3.000 Kč) •3.000 Kč pololetní odměna za splnění fondu pracovní doby •jednosměnný provoz od 6:00 – 14:30 •máme 5 týdnů dovolené •stravenky v hodnotě 80 Kč •smlouvu hned od začátku na dobu 22000 + měsíční prémie dle výkonu
8 Redaktor webového zpravodaje 2019-09-03 11:30:56 Očekáváte různorodou práci, máte přehled co se děje ve vašem regionu, pracujete rádi s textem a z pohodlí vašeho domova? Staňte se naším redaktorem webového zpravodaje Novinykraje.cz Náplň práce: editace textu z veřejných zdrojů, analýza a zpraco SŠ/VŠ vzdělání schopnost denně zpracovávat vlastní i převzatá témata dobrou orientaci ve společenském dění, politice, ekonomice nadstandardní znalost regionální politiky Perfektní znalost češtiny, stylistické dovednosti a zkušenosti s prací s HPP na zkrácený úvazek s možností vykonávat práci z domova. Nástup dohodou. Typ úlohy: Částečný úvazek Plat: 10 000,00 Kč /měsíc 10000
9 Referent/ka pro záležitosti stavebního řádu 2019-09-10 12:15:30 Více informací na: https://www.msk.cz/verejna_sprava/ud_mista.html?c=1465 VŠ – studijní obor stavebního, architektonického nebo právnického směru (dle § 13a zák. č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu - stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů). https://www.msk.cz/cz/volna_mista/zamestnanecke-benefity-88485/ 11. platová třída (21 480 Kč - 32 290 Kč podle délky uznané praxe)
10 Referent/ka pro projekty v oblasti památkové péče 2019-09-17 14:24:16 Koordinuje přípravy a realizace dotačních programů kraje a jejich vyhodnocování. Připravuje návrhy na podporu aktivit v oblasti památkové péče. Spoluvytváří a vyhodnocuje strategické dokumenty. Bližší informace: https://www.msk.cz/verejna_sprava/ud_mista. Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet). Výhodou praxe v oblasti veřejné správy, znalost práce s GINIS a zkouška zvláštní odborné způsobilosti, řidičský průkaz skupiny B k řízení referentského motorového vozidla při pracovních cestách. Pře https://www.msk.cz/cz/volna_mista/zamestnanecke-benefity-88485/ 11. platová třída (21 480,- Kč – 32 290,- Kč podle délky uznané praxe)
11 2019-09-20 14:46:37
12 2019-09-20 14:46:40
13 2019-09-20 14:46:42
14 2019-09-20 14:46:44
15 2019-09-20 14:46:45
16 2019-09-20 14:46:47
17 2019-09-20 14:46:48
18 2019-09-20 14:47:12
19 2019-09-20 14:47:13
20 2019-09-20 14:47:15

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.