Práce pro zdravotně postižené

Logo Práce pro ZP

Kontakt

Národní rada osob se zdravotním postižením
Partyzánská 7, 170 00 Praha 7 - Holešovice
IČ: 708 564 78

Mapa stránek

O nás

Aktuální projekty

Ukončené projekty

Činnost v regionech

Dokumenty a odkazy

Poradenství

Aktuality

Podpořte nás

Kde nás najdete

Kontakty na pracovníky NRZP ČR

# Název pozice Zadáno Náplň Požadujeme Nabízíme Mzda
1 jednatel 2018-04-04 17:19:03 Bezpečnostní agentura příjme částečně a plně invalidní občany na lehkou práci v ostraze v lokalitě Doubí - Čtveřín. Práce zejména ve vrátnici. Možnost práce na plný i zkrácený úvazek.Jedná se o 12 ti hodinové směny. Nástupní mzda 80 - 100 Kč. Možnost dobré pracovní podmínky zázemí stabilní společnosti slušné jednání 80-100Kč/hod
2 Python vývojář 2018-04-05 13:11:55 Vývoj Python 3 aplikací Implementace, údržba a dokumentace Python aplikací Tvorba aplikací podle požadavků a projektů Psaní čistého, testovatelného a efektivního kódu Komunikace a spolupráce s ostatními kolegy Dále se setkáte s těmito technologiemi: SŠ/VŠ se zaměřením na IT Zkušenosti s Java programováním Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni Ochotu cestovat do zahraničí Schopnost týmové spolupráce Flexibilní pracovní dobu Práci na zahraničních projektech s cestováním, diety samozřejmostí, doba strávená na pracovní cestě je započtena do pracovní doby Lokalitu v centru Plzně, parkování zdarma Odpovídající finanční ohodnocení a benefity Volitelné Mzda je závislá na zkušenostech uchazeče a vzájemné dohodě.
3 2018-04-09 01:35:45
4 2018-04-09 01:36:02
5 2018-04-09 01:36:24
6 2018-04-09 01:39:37
7 2018-04-09 01:39:52
8 2018-04-09 01:41:54
9 2018-04-09 01:42:49
10 2018-04-09 01:43:57
11 2018-04-09 01:46:35
12 2018-04-09 01:47:42
13 2018-04-09 01:50:14
14 2018-04-09 01:52:11
15 2018-04-09 01:52:47
16 2018-04-09 01:53:12
17 2018-04-09 01:54:12
18 2018-04-09 01:54:51
19 2018-04-09 01:56:15
20 2018-04-09 01:56:32

© 2011 Všechna práva obsahu vyhrazena. | Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. | Blind friendly!

Mapa stránek | Sitemap

IT Profi s.r.o. správa portálu.